Κατηγορία:
Τσιπ ολοκληρωμένου κυκλώματος υπολογιστών
Τιμή:
negotiable
Μέθοδος πληρωμής:
T/T, Western Union
Προδιαγραφές
Κατασκευαστής::
Analog Devices Inc.
Περιγραφή:
IC VIDEO HDMI/DVI TRANS 64LFCSP
Κατηγορία:
Τηλεοπτική επεξεργασία
Συσκευασία/περίπτωση:
64-VFQFN
Λεπτομερής περιγραφή:
Σειρά:
Επισημαίνω:
Cea-861B τηλεοπτικό ολοκληρωμένο κύκλωμα συσκευών αποστολής σημάτων
64-lfcsp-VQ τηλεοπτικό ολοκληρωμένο κύκλωμα συσκευών αποστολής σημάτων
AD9889BCPZ-165
Εισαγωγή
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΓΝΩΡΊΣΜΑΤΑ
Γενικό
HDMI® συσκευή αποστολής σημάτων του /DVI συμβατή με HDMI V. 1,3,
DVI V. 1,0, και HDCP V. 1,2
Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 1,8 Β
Οι τηλεοπτικές/ακουστικές εισαγωγές δέχονται τα επίπεδα λογικής από 1,8 Β σε 3,3 Β
80-μόλυβδος LQFP, PB-ελεύθερη συσκευασία
64-μόλυβδος LFCSP, PB-ελεύθερη συσκευασία
76-σφαίρα CSP_BGA, PB-ελεύθερη συσκευασία
Ψηφιακό βίντεο
Η λειτουργία 165 MHZ υποστηρίζει όλα τα ψηφίσματα από 480i σε 1080p και UXGA σε 60 Hz παράγωγο 80 MHZ υποστηρίζει όλα τα ψηφίσματα από 480i σε 1080i/720p και XGA διαστημικό μετατροπέα χρώματος 70 Hz στον προγραμματίσημο διπλής κατεύθυνσης υποστηρίζει RGB, YCbCr, και ITU656-βασισμένη ενσωματωμένη syncs αυτόματη ανίχνευση συγχρονισμού σχήματος εισαγωγής της ΟΔΓ την στις υποστηρίξεις τηλεοπτική (cea-861B)
Ψηφιακός ήχος
Υποστηρίζει τυποποιημένο S/PDIF για στερεοφωνικό LPCM ή compressed ακουστικό μέχρι το κανάλι 192 kHz 8, ασυμπίεστο, LPCM I2S ακουστικό μέχρι 192 kHz του ιδιαίτερο χαρακτηριστικό για εύκολος σύστημα σχέδιο On-chip MPU με I2C κύριος εκτελεί HDCP διαδικασία και EDID ανάγνωση διαδικασία 5 Β ανεκτικός I2C και HPD I/Os, κανένας πρόσθετος συσκευή needed κανένας ακουστικός κύριος ρολόι needed για supporting S/PDIF και I2S On-chip MPU έκθεση HDMI γεγονός μέσω διακόπτει και κατάλογος
Ιδιότητες προϊόντων
Θέση προϊόντων
Ενεργός
Λειτουργία
Συσκευή αποστολής σημάτων
Εφαρμογές
Όργανα καταγραφής, μετασχηματιστές
Πρότυπα
CEA-861B, DVI 1,0, HDCP 1,2, HDMI 1,3, ITU656
Διεπαφή ελέγχου
Ι ² Γ
Τάση - ανεφοδιασμός
1.71V ~ 1.89V